Do tegorocznego Dnia Ojca pozostało już tylko dwa tygodnie. Najmłodsi już pieczołowicie przygotowują laurki, a ci trochę starsi zastanawiają się, jaki prezent kupić Tacie w tym roku. Pomysłów na prezent dla Taty jest mnóstwo. Co jednak rodzic dostaje najczęściej? Kapcie, krawat inny niż w ubiegłym roku (czasem w komplecie ze skarpetami), portfel, czasem pasek albo zestaw kosmetyków do golenie. Nie są to trzeba przyznać zbyt oryginalne prezenty. Wielu ojców dostaje takie prezenty z każdej okazji. Ale z pustymi rękami niekoniecznie wypada przyjść do Taty w dniu jego święta. Może więc tym razem warto postawić na dobrej jakości zegarek, na przykład taki z logo Giacomo Design.

Zegarek jest prestiżową męską biżuterią, liczba mężczyzn, którzy nie noszą zegarka jest bardzo mała. Wybranie idealnego modelu zegarka nie jest jednak zbyt proste nawet dla osób, które ze swoim rodzicem są w bardzo bliskich relacjach. Każdy mężczyzna ma przecież własny styl ubierania się, a nie można zapomnieć, że zegarek powinien do tego stylu pasować. Oczywiście planując upominek w postaci zegarka trzeba też wziąć pod uwagę kwotę, którą możemy na niego przeznaczyć. Wspominając zegarki marki Giacomo Design koniecznie więc należy wspomnieć, że ich cena jest bardzo atrakcyjna. W przypadku osób, które mają rodzeństwo i dysponują naprawdę niewielkim budżetem zawsze rozwiązaniem, które może się sprawdzić jest po prostu złożenie się na upominek. Zamiast dwóch czy trzech mniejszych prezentów można kupić tylko jeden – w tym przypadku solidny i trwały zegarek.

Giacomo Design nie ma uniwersalnych zegarków, a więc takich, które pasują do każdego stroju. Marka Giacomo Design jest młoda, ale proponuje zegarki, które pasują mężczyznom w każdym wieku. Są to klasyczne męskie zegarki z kopertą ze stali nierdzewnej i japońskim mechanizmem kwarcowym. Wychodzi również naprzeciw oczekiwaniom tym mężczyzn, którzy lepiej czują się w casualowych stylizacjach. Dla Taty, który wybrał taki właśnie styl proponujemy zegarek drewniany. Proponowane przez nas zegarki Giacomo Design są eleganckie bez względu na to, czy są to czasomierze drewniane, ze stopu tytanu czy nierdzewnej stali. Zegarki zostały zamknięte mineralnym, bardzo odpornym na zarysowania szkłem mineralnym. Klasyczne modele zegarków mają indeksy, które nie tylko doskonale wpisują się w kolor tarczy, ale ułatwiają odczytanie godziny i podnoszą walory estetyczne czasomierzy. W przypadku sportowych modeli zdecydowano, że indeksy będą fluorescencyjne.

Zegarek może być fajnym, oryginalnym prezentem na Dzień Ojca. Decydując się na taki prezent warto stawiać na markę, która oferuje solidne i trwałe czasomierze. Zegarek jako upominek może sprawić dużą radość obdarowanemu pod warunkiem, że będzie pasował do jego codziennych stylizacji. Nie musi być bardzo drogi, ważne, aby był gustowny. Jeśli nie wiesz, jaki prezent kupić na Dzień Ojca 2018 podpowiadamy: markowy zegarek od Giacomo Design to dobry pomysł na prezent dla każdego Taty niezależnie od tego w jakim jest wieku.