Kobietom zdarza się popełniać błędy na portalach randkowych. Do najczęstszych należy:

  • Mówienie o sobie zbyt wiele na początku relacji. Kobieta mówi o sobie, swoim otoczeniu, zwyczajach, przeszłości, pracy. Lepiej nowo poznanej osobie nie opowiadać za dużo o sobie, bo nie znamy jej intencji.
  • Zgadzanie się za szybko na spotkanie może być ryzykowne. Lepiej poznać potencjalnego partnera, a dopiero później godzić się na spotkanie.
  • Zbyt często przedstawiają nową osobę jako przyjaciela czy partnera. Lepiej poczekać i poznać się lepiej niż szokować rodzinę na początkowym etapie znajomości.
  • Samotne kobiety zbyt szybko godzą się na seks z nowym partnerem. Planują małżeństwo, chcą mieć dzieci. Zbyt szybko twierdzą „To ten jedyny” i chcą aranżować trwały związek.

Postępując w ten sposób panie narażają się na kłopoty: poznanie łowcy majątku, internetowego oszusta lub randkowicza, Piotrusia-Pana, który nie szuka związku, lecz potrzebuje rozrywki. Dla Pani szukającej trwałej relacji taka znajomość jest totalną porażką. Cierpliwość, spokój oraz opanowanie są sposobem na poznanie partnera na wiele lat, a nie chwilowego lowelasa. Chyba, ze szukamy partnera na sex randki, wtedy wystarczy szybki flirt przez portal z ogłoszeniami dla dorosłych Datezone.com